Yeni Yıla Bedava Programlarla Girin

programlar

İşinize yarayabilecek bedava programlar. Programların açıklamalarınızı okuyarak ne işe yaradıkları konusunda bilgi edinebilirsiniz ve alt taraflarındaki bağlantılar ile programın sitesine gidip indirebilirsiniz.

1. Calibre

Çok güçlü bir e-kitap yöneticisi olan Calibre, dijital kitaplarınızı farklı e-kitap biçimlerine dönüştürebiliyor.
Calibre, ayın zamanda sıkça yenilenen ve her sürümüyle daha da iyileşen bir yazılım.
İndirin: Calibre

2. Easy Image Modifier

Bu araç, birçok resmi bir kerede düzenlemek istediğinizde zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Örneğin birden çok fotoğrafa filigran ekleyebilir, onları yeniden adlandırabilir, tüm fotoğraflarınızın boyutlarını aynı anda değiştirebilirsiniz.
İndirin: Easy Image Modifier

3. TubeBox

Harika bir video indirme aracı olan TubeBox ile YouTube, Vimeo, Dailymotion ve Clipfish gibi popüler video sitelerinden video indirebilirsiniz.
İndirin: TubeBox

4. Q-Dir

Dört bölmeye kadar bölünebilen görünümü ile Q-Dir, çok dosya taşıyıp kopyalayanlar için harika bir Windows Gezgini alternatifi.
İndirin: Q-Dir

5. Yumi

Yumi, birden çok Linux dağıtımını bir USB belleğine sığdırabiliyor. USB’den önyükleme yaparak sistem başlangıcında hangi işletim sistemini çalıştırmak istediğinizi seçebiliyorsunuz.
İndirin: Yumi

6. Xleaner

Xleaner ile Windows’un belirli “son öğeler” listelerini temizleyebilir, Windows kayıt defterini de onarıp temizleyebilirsiniz.
İndirin: Xleaner

7. Macrium Reflect Free

Macrium Reflect Free ile sabit diskinizin bire bir kopyasını oluşturabilirsiniz. Bu kopyaları harici bir medyaya yerleştirebilir, daha sonra bir önyükleme CD’si ile geri yükleyebilirsiniz.
İndirin: Macrium Reflect Free

8. ISO Workshop

ISO Workshop ile ISO imajlarının içerisindeki dosyalara göz atabilir, onları yazabilir, kaydedebilir veya farklı imaj biçimlerini ISO’ya dönüştürebilirsiniz.
İndirin: ISO Workshop

9. Helicon Photo Safe

Helicon Photo Safe il fotoğraflarınızı organize edebilir, düzenleyebilir ve onları dijital bir kasa içerisinde meraklı gözlerden koruyabilirsiniz. Araç, fotoğraflarınızı Flickr, Facebook ve Picasa’ya yüklemenize de izin veriyor.
İndirin: Helicon Photo Safe

10. JetClean

JetClean, kayıt defterini, sabit diski ve belleği temizlemenize izin veren bir başka temizlik aracı. JetClean içindeki program kaldırma ve başlangıç optimizasyon işlevleri, onu daha da kullanışlı hale getiriyor. JetClean’in taşınabilir bir sürümünü oluşturup onu USB belleğinizde taşımanız da mümkün.
İndirin: JetClean

11. Duplicate Cleaner

Dikkatsizce kopyaladığınız ve unuttuğunuz dosyalar, sabit diskinizde gereksiz yere alan işgal edecektir. Duplicate Cleaner, birbirinin kopyası olan dosyaları bulur ve bu kopya dosyalarla ne yapacağınıza karar vermenizi sağlar.
İndirin: Duplicate Cleaner

12. Kısa film: Tears of Steel

Ücretsiz çoklu ortam araçlarıyla meydana getirilen kısa film Tears of Steel’da robot karısı Celia’yı kızdıran ve dünyanın yok olmasına sebep olan Thom’un hikayesi anlatılıyor.
İndirin: Kısa film: Tears of Steel

13. Ultrastar

Karaoke hayranları, Ultrastar ile Karaoke parçalarını çalarak şarkı söyleme yeteneklerini sınayabilirler. En çok puanı toplamak için şarkıdaki tonları tutturmanız gerekiyor.
İndirin: Ultrastar

14. A Google A Day

Biraz beyin jimnastiği yapmak istiyorsanız, size her gün 10’a kadar soru sorabilen A Google A Day’i denemelisiniz. Cevabını bilemediğiniz sorular için Google aramasından yararlanabilirisiniz.
Oyunu oynayabilmek için etkin bir Google Plus hesabına ve İngilizce bilgisine ihtiyacınız var. Oyun şu an malesef Türkçe sorular içermiyor.
Web uygulaması: A Google A Day

15. AntiVir – Avira Free Antivirus 2013

Son sürüm Avira Free Antivirus 2013 sizi ücretsiz olarak virüslerden koruyor. Ancak bunun için tarayıcı araç çubuğunu yüklmeyi kabul etmeniz gerekiyor.
İndirin: AntiVir – Avira Free Antivirus 2013Benzer Yazılar

Yorum Ekle