Yeni Yıla Bedava Programlarla Girin

17. Duplicati

Duplicati, ağ sürücülerine, harici depolama aygıtlarına, FTP sürücülerine ve diğer uzak sunuculara yedekleme yapmanızı sağlayan pratik bir araç.
İndirin: Duplicati

18. Jajuk

Jajuk ile müzik koleksiyonunuzu kolayca yönetebilir, çalma listeleri oluşturabilirsiniz.
İndirin: Jajuk

19. GPU meters

GPU Meter ile Vista veya Windows 7’li PC’niz çoklu ortam içerikleri için ter dökerken ne kadar ısındığını ve GPU’nuzun ne kadar kullanıldığını görebilirsiniz.
İndirin: GPU meters

20. Chrome

Chrome’un son sürümü Chrome 22, Windows 8’de daha iyi çalışıyor ve web, Chrome’un sunduğu geliştirmeler sayesinde hiç olmadığı kadar eğlenceli bir hale geliyor.
İndirin: Chrome

21. FolderChangesView

Bu araç ile bir klasördeki dosyalara olan erişimleri detaylı bir biçimde görebilirsiniz. Araç sayesinde paylaşımlı ağ klasörlerinizi izlemeniz de mümkün.
İndirin: Change Folder View

22. Box Sync

Bir Dropbox alternatifi olan Box, size ücretsiz 5GB’lık bir çevrimiçi depolama alaın sunuyor. Box Sync aracı ile alanınızı PC’niz ile eşitlemeniz çok kolay.
İndirin: Box Sync

23. Start Button 8

Start Button 8 ile Windows’unuzdaki Başlat düğmesinin simgesini tamamen değiştirebilirsiniz. Araç özellikle Başlat düğmesi olmayan Windows 8’de işinize yarayacak.
İndirin: Start Button 8

24. Bad Piggies

Dahiliğinizi konuşturun ve domuz karakterinizi düşürmeden hedefine ulaştırın. Bad Piggies, Android, iPhone, iPad, PC gibi birçok platformda mevcut ve oynaması tamamen bedava bir oyun.
İndirin: Bad Piggies (PC)

25. Easeus Clean Genius Free

Bahçenize dökülen sararmış yaprakları topladığınız gibi PC’nizin sabit diskindeki çöpleri de temizlemeniz gereklidir. Easeus Clean Genius Free, web tarayıcınızın önbelleğindeki gereksiz verileri ve diskinizdeki çöp dosyaları temizler. Gereksiz uygulamaları da devre dışı bırakabilen yazılım, Windows’unuz için daha fazla kaynak sağlıyor.
Easeus Clean Genius Free içerisinde bir disk birleştiricisi ve başlangıç yöneticisi de bulunuyor.
İndirin: Easeus Clean Genius Free

26. Sleipnir Browser

Farklı bir web tarayıcısı denemek istiyorsanız, görünüş olarak Firefox’a çok benzeyen, ancak Chrome motoru ile çalışan Sleipnir’i denemelisiniz. Tarayıcı, hareketle denetim ve mobil cihazlarla eşitleme gibi faydalı işlevlere sahip.
İndirin: Sleipnir browser

27. Easy Brake

Videolarınızı istediğiniz biçime dönüştürmek, Easy Break ile sorun olmaktan çıkıyor. Çok basit bir arayüze sahip program, aynı zamanda farklı mobil cihazlar için çok sayıda profil ile geliyor.
İndirin: Easy BrakeBenzer Yazılar

Yorum Ekle