Windows 8’e Ucuz Sahip Olun

windows 8 logosuWindows 8 sadece 29 tl. Nasıl mı? Bu adrese girin ve talimatları yerine getirin. Bu talimatların sonunda size bir indirim promosyonu veriyor. Talimatlarda size 2012 haziran ile 2013 yılı başında windows 7 yüklü bir bilgisayar aldınız mı almadınız mı soruluyor. Muhtemelen almadınız, aldıysanız kendi bilgilerinizi zaten girebilirsiniz. Almayanlar kendileri almasa da bir başka alanınkini kayıt ettirebilirler. Ben öyle yaptım. Komşum Samsung marka windows 7 starter yüklü bir netbook almıştı ve ben onu kendi adıma windows 8 promosyon kodunu almak kayıt ettirdim.Bir gün sonra bana indirim kodu geldi. Bu adrese girdim sadece iso dosyasını indirdim. İndirme işlemini küçük bir program sayesinde yapmanıza izin veriyor. Onuda bu talimatların sonunda indiriyorsunuz. İndirme esnasında size size özel windows 8 seri numarasını veriyor zaten onu kaybetmeyeceğiniz bir yere kayıt edin. İndirmeden önce kredi kartı numaranızı giriyorsunuz ve indirme ondan sonra başlıyor. Toplam kısmında dikkat edin 29 Tl yazdın. İndirdiğim windows 8 iso dosyasını yazdırdım ve sistemi kurdum.

Windows 8 bu kadar ucuzken herkesin almasını tavsiye ederim. Microsoft en çok yasa dışı yazılım kullanan ülkelerden biri olan Türkiye için özel bir indirim yapmış durumda ve bunu yaparak iyi niyetini de ortaya koydu.

Bir kişi kendi adına 5 bilgisayar kayıt edebiliyor. Kayıt işlemi sizden fatura gibi bir bilgi istemiyor sadece sözünüze güvenerek indirim veriyor. Yani windows 8’i kaçak kullanmak yerine en azından windows 7’li bir bilgisayar almamış olsanız bile kayıt olarak 29 tl ödemek daha adil gibi görünüyor.

Aşağıdaki adresi kullanarak devam edebilirsiniz ve windows 8’e ucuza sahip olabilirsiniz.

http://www.windowsupgradeoffer.com/en-TRBenzer Yazılar

Yorum Ekle