Windows Sorun Çözme Programı

Her kullanıcın başına gelebilecek hatalar vardır ve bazı windows hatalarına karşı bir şey yapamayız.Bunu uzman ellerde çaresini ararız ama windows un sundugu bu yeni program 5 dk başımıza gelen hatalarına çözmede yardımcı oluyor.

1MB’dan küçük, bedava ve uzmanlık gerektirmeden Windows sorunlarını çözen bu yazılıma ne dersiniz?

Eğer bilgisayar konusunda çok deneyimli değilseniz Windows size zaman zaman tatsız sürprizler yapabilir.

Sistem dosyalarında çıkan hatalar, Internet Explorer’daki sorunlar veya internet konusundaki problemler keyfinizi kaçırabilir…

Bilgisayar konusunda uzmansanız bu kez de yardıma ihtiyacı olan eşiniz dostunuz bu tip sorunlarla kapınızı çalabilir. Neyse ki sık karşılaşılan 50 farklı problemi çözmek için artık ufak ve ücretsiz bir program işinizi kolaylaştıracak.

Sadece 530KB! Hemen indirin…

FixWin adlı bu program sadece 530 kb bir dosyadan oluşuyor.

Programı çalıştırdığınız öncelikle karşınıza iki seçenek çıkıyor. Bunlardan ilki sistem dosyalarını otomatik olarak kontrol etmek, ikincisi ise olası bir problemde sisteminizi o anki haline geri döndürebilmenizi sağlayacak bir geri dönüş noktası yaratmak.

Bu iki seçeneğin ardından program penceresinin sol tarafında gördüğünüz kategorilere ait düzeltmeleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kategoriler sırasıyla; Windows Gezgini, Internet ve Bağlantı ayarları, Windows Medya ayarları, Sistem araçları ve ek düzeltmeler. Her bir kategorinin altında sık karşılaşılan sorunları ve hemen yanlarında “Fix” yani Düzelt düğmesini göreceksiniz.

Windows Vista ve Windows 7 ile uyumlu olan ücretsiz programı şu adresten indirebilirsiniz. Kullanmadan önce sistem geri dönüş noktası tanımlamanızı önemle tavsiye ediyoruz.Benzer Yazılar

Yorum Ekle