Kadıköy – KARDELEN YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Yurt binamız, İstanbul-Kadıköy’ün merkezinde, ALTIYOL’dadır.

Kadıköy Vapur iskelesi, Deniz Otobüsü, her yöne giden belediye otobüsleri ve Dolmuş-Minibüs duraklarına 5 dakika yaya mesafede bulunuyoruz. Haydarpaşa Tren Garı 10 dakika yaya mesafesindedir.
Büyük alışveriş merkezleri, lokanta, park, kafeterya, kütüphane, sinema, tiyatro, müze gibi sosyal, kültürel ve eğlence merkezlerinin yoğun olduğu Kadıköy’de bulunmamız yurtta kalanlar için büyük bir avantaj sayılabilir…

Akşam yemeklerini öğrencinin kendisi yapmaktadır. Bunun için yemekhaneye 4 adet mutfak grubu monte edildi. Ev ve aile yaşantısının yokluğunu hissettirmemeye çalıştık. Kendi aile ocağı gibi, dilediği yemeği yapabilir.

Artan yemek, yiyecek ve içeceklerini bozulmadan saklayabilecekleri soğutucu dolaplar ihtiyacı karşılayacak kadar mutfağa konmuştur.

Tek kişilik ve çekmeceli ahşap masalarda derslerinize çalışabilir, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz. Ders Çalışma Salonu günün 24 saatinde açıktır.

Depreme dayanıklı olduğu Üniversite Teknik Raporuyla belgelenmiştir. Doğalgaz-kombi sistemiyle ısıtılmaktadır. 24 Saat kesintisiz sıcak su vardır. Katlara merdiven ve asansörle çıkılır. Bina yangın alarm sistemi ile donatılmış, yangın merdiveni bulunmaktadır. Ayrıca giriş-çıkışlar 24 Saat kamera sistemiyle denetlenmektedir. 4 Kişilik Odalarımız Bazalı 6 Kişilik Odalarımız Ranzalıdır.

http://www.deryakizyurdu.com/v1/resim/imkan7.jpghttp://www.deryakizyurdu.com/v1/resim/imkan1.jpghttp://www.deryakizyurdu.com/v1/resim/imkan4.jpghttp://www.deryakizyurdu.com/v1/resim/imkan2.jpghttp://www.deryakizyurdu.com/v1/resim/oda1.jpghttp://www.deryakizyurdu.com/v1/resim/oda2.jpg

Söğütlüçeşme Caddesi, Vişne Sokak No:13 0216-348 92 83 – 0216-348 9284
Istanbul Altıyol-Kadıköy/İSTANBUL
http://www.deryakizyurdu.com/v1/resim/ulas1.jpgBenzer Yazılar

2 thoughts on “Kadıköy – KARDELEN YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

 1. sedat oğuz

  DEĞERLİ YETKİLİ
  SAYFANIZDA ÖZEL DERYA YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU OLARAK REKLAMI DEVAM ETMEKTE OLAN YURDU 01.12.2012 TARİHİ İTİBARI İLE DEVRALDIM.MEVCUT İSMİ DEĞİŞTİREREK KARDELEN YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU YAPTIK.ADRES VE TLF BİLGİLERİ AYNI FAKAT İSİM DEĞİŞTİ.MÜMKÜNSE VEB SAYFAMIZDA BAKARAK DURUMU DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ.YAA SAYFANIZDAKİ İSİM DEĞİŞİKLİĞİNİ DÜZELTİNİZ.OLMUYORSA TAMAMEN KALDIRMANIZI RİCA EDECEĞİM.SAYGILARIMLA…
  SEDAT OĞUZ
  05366444946
  Sedatoguz81@hotmail.com
  http://www.kardelenozelkizogrenciyurdu.com

Yorum Ekle