Üniversite Tercih Fuarı

uğur tok

Gençlerin kendilerine en uygun üniversitede, en doğru bölümü seçmesi için tek çözüm ortağı Türkiye’de ilk kez düzenlenecek Üniversite Tercih Fuarı UNITERCİH 2012 olacak. UNITERCİH2012, vakıf, devlet, yurt dışında eğitim veren üniversiteler ve meslek yüksekokulları gibi 70’in üzerinde kurumu ücretsiz olarak ayağınıza getiriyor.

Doğru meslek tercihi, mutlu bir geleceğin anahtarlarından bir tanesi… Üniversiteli olmak, hayallerine kavuşmak için bütün bir yıl ter döken öğrenciler için sıra kariyerlerine yön vermeye geldi. İşte gençlere bu yolda ışık tutmak amacıyla Türkiye’de ilk kez üniversite tercih fuarı UNITERCIH2012 düzenleniyor.

SORUN ORTADAN KALKIYOR

Harbiye’deki İstanbul Kongre ve Fuar Merkezi’nde  18-19-20-21 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Üniversite Tercih Fuarı, velilerin ve gençlerin büyük bir sorununa çözüm ortağı oluyor.

ÜCRETSİZ KATILIM VE HİZMET

4 gün sürecek fuar, her gün saat 10.30- 19.00 arasında ziyaretçilerine açık olacak. Öğrenci adaylarının üniversitelerle buluşacağı bu dev organizasyona tüm ziyaretçiler ücretsiz olarak katılabilecek. Konuklar, tercih robotları, seminer ve sunumlar, üniversite rehber danışmanlığı gibi hizmetlerden de hiçbir bedel ödemeden yararlanabilecek. Üniversite Tercih Fuarı UNITERCİH 2012 ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ‘www.unitercih.com

 Benzer Yazılar

Yorum Ekle