Colin Farrell Hakkındaki Gerçekler

Şimdiye kadar İtalyan, İngiliz, İskoç ve Amerikan aksanlarıyla izlediğimiz Colin Farrell, esasında İrlandalı. En son “Miami Vice”ı çekerken, bazı sahneler aksanı belli oluyor diye tekrar edilmiş.

Colin Farrell

Colin’in ilk başrolü “Phonebooth”tur. Colin’in şansı, “Phonebooth”dan önceki filmlerinde ufak roller alsa bile her zaman en usta oyuncular ve yönetmenlerle çalışması. Gaiety School of Acting’den atıldıktan sonra hırs yapıp ilk büyük rolünü BBC dizisi “Ballykissangel”da aldı.

Ailesi ile çok iyi anlaşır. Annesinin kendisi için ayarladığı dans derslerine onun yerine erkek kardeşi katılmasaydı, belki de aktör olmayacaktı. İstemeye istemeye yazıldığı dans okuluna kardeşini gönderen Colin, oyunculuğa da kardeşinin burada tanıştığı kişilere onu tavsiye etmesi sayesinde başladı.

Colin Farrell

Colin, 12 yaşından beri kronik uykusuzluk çekiyor.

“The Recruit”de çocukluk idolü Al Pacino ile çalışma fırsatını, neredeyse korkudan reddedecekti. Bir efsane ile çalışmak deli gibi korkutucu” dese de, Al Pacino’nun tanıdığı en nazik insanlardan biri çıktığını da söylüyor. Al Pacino da onun için “kuşağının en iyi oyuncularından” dedi.

Boyzone kurulurken seçmelere katılanlardan biri de Colin’di. Ancak reddedildi. Müziğe olan ilgisi hala sürüyor ama Boyzone’a katılmak istemesi, müzik yapmak için değil, ünlü olup para kazanmak içindi.

Colin Farrell

Colin, Büyük İskender filminde baş rol aldı. Rol aldığı filmler büyük ama henüz Colin’in Oscar adaylığı başarısı yok.

Bir aralar çekilmesi gündemde olan Ozzy Osbourne filminde Ozzy’yi canlandıracaktı. Ozzy’nin karısı Sharon, Ozzy’yi Brad Pitt’in canlandırmasını istiyordu ama film firması buna karşı çıktı haliyle.

Colin FarrellBenzer Yazılar

Yorum Ekle