Jessica Biel

Jessica Claire Biel (d. 3 Mart, 1982), ABD, sinema oyuncusu. Şarkı söylemek için katıldığı bir etkinlikte model olmak için keşfedilmeseydi, Jessica’yı şarkıcı olarak tanıyabilirdik. 1982’de doğan Jessica, meğer çocukken vokal eğitimi almış ve hatta ve müzikallerde başrol oynamış. Kamera karşısına ilk çıkışı bir cips reklamıyla. Keşfedilmesi ise 14 yaşında oynamaya başladığı, televizyon tarihinin en uzun süren aile dizisi “7th Heaven” sayesinde.

Jessica Biel

Film kariyerinde ise “Rules of Attraction” gibi nefis filmler ve “Blade” gibi çıtırlıklar var ama esas çiçek açması, “The Illusionist” ile oldu. Aslında Jessica’nın kariyeri “Bir sıkı film, arkasından iki çıtırlık film” şeklinde ilerliyor. Yani bir “Easy Virtue”, ardından bir “Valentine’s Day”, bir “The A-Team” şeklinde. Onu en son “Total Recall”da izledik. Jessica Biel: Bayan Timberlake?Jessica’nın iki filmde eski sevgilisi Chris Evans’ın kız arkadaşını canlandırmışlığı var: “Cellular” ve “London”. Ama esas bomba, 2007’den beri birlikte olduğu, 2011 baharında ayrılıp sonbaharında tekrar birleştiği sevgilisi Justin Timberlake ile geçenlerde evlendiğine yönelik çıkan dedikodular. Jessica’nın güzellik sırrı, Alman, Fransız ve Kızılderili genleri taşımasından geliyor olabilir. Tabi üniversiteye kadar futbol oynayıp jimnastik yapmasının da etkisi olmalı! Iron Man 2 ve The Avengers’daki rolünü Scarlett Johansson’a, The Dark Night Rises’taki rolünü ise Anne Hathaway’a kaptırmışlığı var. Vejetaryenlikten 2008’de vazgeçmiş ve camsız antika güneş gözlüğü biriktiriyor! ABD’li oyuncu ve aynı zamanda eskiden modellik yapmaktaydı.Tanınmasını sağlayan dizi 7th Heaven burda ki Mary Camden karakteri ile oldu. Güzel oyuncu güzelliği ile de izleyenleri büyülüyor ve artık iyi bir oyuncu oldu diyebiliriz.1996’dan beri oyunculuk yapan Jessica Biel çeşitli dizi ve filmlerde başarı ile rol aldı. Jessica Biel fotoğrafları sitemize eklenmiştir ilginiz için teşekkür ederiz.
Jessica Biel Jessica Biel Jessica Biel Jessica Biel Jessica Biel Jessica Biel Jessica Biel Jessica Biel Jessica Biel Jessica Biel Jessica Biel Jessica Biel Jessica Biel Jessica BielBenzer Yazılar

Yorum Ekle