Johnny Depp Hayatının Gerçekleri

Johnny Depp

John Christopher Depp II (9 Haziran 1963, Owensboro), 15 yaşında bir rock şarkıcısı olmak için okuldan ayrılmış, bir daha da hiç okumamış. İlk işi, eski karısının Nicholas Cage ile arkadaş olması sayesinde kaptığı “Nightmare On Elm Street”deki rolüydü.

Johnny Depp

Birkaç sinema denemesine rağmen esas çıkışını gizli polis Tommy Hanson rolüyle yer aldığı “21 Jump Street” dizisiyle yapmış. Bizde de yayınlanan dizideki rolü Jeff Yagher isimli bir aktörden kapmış, Jeff de Visitors’da oynamış.

Johnny Depp

Johnny, gazetecilerle hiç anlaşamaması ile meşhur. Gazetecilerle defalarca kavga etmişliği, hatta 1999’da bu yüzden tutuklanmışlığı var.

Johnny Depp

En iyi arkadaşlarından River Phoenix, sahibi olduğu Viper Room adlı kulüpte öldü. Johnny, zamanında Viper Room’u almak isteyen Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone’ı reddettiği için çok üzgünmüş.

Johnny Depp

Eski nişanlısı Winona Ryder için yaptırdığı “Winona Forever” yazılı dövmesi yaptırdı. Ayrıldılar. Ne anlama geliyor bilmiyoruz ama ayrıldıktan sonra “n” ve “a”yı sildirip dövmeyi Wino Forever haline getirtmiş.

Johnny Depp

Johnny, Oasis ile birlikte çalacak kadar iyi bir gitarist. “P” adlı bir grubu var. Oasis hikayesi de, Gallagher kardeşler bir gün o kadar sarhoşlarmış ki, Johnny gitarı kapmış ve kayıtlarda “Fade In-Out”ı çalmış.

Johnny artık eskisi kadar yakışıklı bulunmuyor. 2001’den beri ne Empire’ın “En Seksi 100”, ne de People’ın “En Güzel 50″sine girebildi.

Johnny ile Vanessa birlikte. Çiftin Jack adında bir oğlu, Lily adında bir kızı var.

Johnny Depp

“Pirates of the Caribbean”daki Kaptan Jack Sparrow rolü için Rolling Stones gitaristi Keith Richards’dan esinlenmiş. Tabii bunu film büyük bir başarıya ulaştıktan, yani Keith’in alınmayacağından emin olduktan sonra açıkladı.

Johnny DeppBenzer Yazılar

Yorum Ekle