Liv Tyler Hakkındaki Gerçekler

Liv Tyler (d. 1 Temmuz 1977) Mount Sinai Hospital, New York City, New York, ABD, asıl adı Liv Tallarico.

Liv Tyler

Liv Tyler, Aerosmith’in solisti Steve Tyler’ın kızı. Liv, fotomodel olan annesi ile Steve Tyler’ın kısa bir ilişkisi sonucu doğmuş.12 yaşına kadar da babasının Steve Tyler olduğunu bilmiyormuş. Liv’in annesi, doğduğu hafta aldığı TV dergisinin kapağında kim varsa kızına onun ismini koyacağını söylemiş. O hafta kapakta eskilerin TV oyuncusu Liv Ullmann varmış.

Liv Tyler

Liv  vejetaryen, ama bunun sebebi ciddi bir hazımsızlık problemi yaşaması ve doktor tavsiyesi.

Liv Tyler

Liv, oyunculuk yapmaya yıllarca ikna olmamış. Liv’in annesi, annesinin annesi, kız kardeşleri fotomodel olduğundan, o da bir aile geleneği olan bu işi yapmakta ısrar etmiş. Onu üne kavuşturan Armageddon’daki rolü iki kez reddetmiş. Hiç oyunculuk dersi almamış. Woody Allen’a göre doğuştan büyük bir yeteneği varmış. Güzelliği de hanesine avantaj olarak yazılmıyor değil hani.

Liv Tyler

Yüzüklerin Efendisi’ndeki Elfçe dilini ezberleememiş. Elfçe metinler gerçekten öyle bir dil varmış gibi özenle yazıldığından ve Liv bunları bir türlü ezberleyemediğinden bu sahneler ikişer saniye halinde çekilip birleştirilmiş.

Liv Tyler

Beverly Hills’de yapılan bir araştırmaya göre “Bana bundan yapın” diyerek estetik cerrahların kapısını çalan kadınların en çok örnek gösterdiği şey ünlü Liv Tyler ve onun dudaklarıymış. Son bir yıl içinde oldukça kilo alan Liv, menajeri tarafından kilo vermezse işinden olacağı konusunda uyarılmış.

1,77 boyundaki Liv, uzun ve zayıf erkekleri seviyormuş ama daha hayatında kendinden uzun biriyle hiç birlikte olmamış. Hatta kocası Royston Langdon da ondan 3 cm kısaymış.Benzer Yazılar

Yorum Ekle