ÇOLAKLI KORKMAZ PANSİYON

Manavgat in Colakli Beldesi’nin essiz guzellikleri icerisinde, doga, deniz, gunes, temiz ve duzenli bir hizmet, sicak bir dost eli. Yani sanki evinizde tatil yapar gibi. Tek fark Akdeniz ile ic ice sicak bir ortam yine de eviniz gibi huzur dolu . Eger bunlar tam benim aradigim tatil diyorsaniz; daha ne duruyorsunuz. Bize bir telefon edin, hazirlayin valizinizi, ve yola koyulun. Sizi bekliyoruz. Memnuniyetinizi simdiden arkadaslariniza anlatmaya baslayin.
FİYAT:KLIMALI ODA (IKI VEYA UC KISILIK YATAK) : 45 YTL
DETAYLI FİYAT İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ..
Tilkiler Caddesi No:22 Colakli Manavgat Antalya 07604 TURKIYE
KISISEL MAIL’IMIZmailto:MAIL
WEBSITEMIZhttp://www.korkmazpansiyon.8k.com/
TELEFON: (0- 242) 763 66 29
FAX : (0-242) 763 70 47
GSM : (0-533) 541 37 15


Benzer Yazılar

One thought on “ÇOLAKLI KORKMAZ PANSİYON

  1. ALTAN MALİKER

    HİÇ DÜŞÜNMEDEN GİDEBİLECEĞİNİZ, GÜVENLİ, DOĞAL, TEMİZ, GÜLERYÜZ, SAKİN, AMA MUTLU İNSANLARIN GELDİĞİ NEŞELİ BİR AİLE İŞLETMESİ. HERTÜRLÜ SIKINTINIZA YETİŞEN MÜŞERREF ABLA VE CENGİZ AMCA VAR, SON 4 YILDIR ARALIKSIZ GİDİYORUZ, DENİZİ ÇOK GÜZEL VE KUMSAL VE HEMEN DERİNLEŞMİYOR, ÇEVREDE DÜZENLENEN TURLAR ÇOK EĞLENCELİ GEÇİYOR, DEDİĞİM GİBİ HALA KARAR VERMEMİŞSENİZ MUTLAKA GİDİN, HEM EKONOMİK HEM EĞLENCELİ HEM DE SAKİN HEM DEE HEM DEEEEEEEEE….. GİDİN VE YAŞAYIN, UMARIM BİR FİKİR VEREBİLMİŞİMDİR
    YALNIZ ODALARIN HEPSİNDE KLİMA YOKTU, ARTIK HEPSİNDE VAR, SİVRİSİNEK İÇİN GÜZEL ÖNLEMLER ALINMIŞ ZATEN ESKİSİ GİBİ FAZLA TAARRUZ ETMİYORLAR:))

Yorum Ekle