Eskişehir Otel Pansiyon ve Kalacak Yerler

Atışkan Hotel *** Yıldız
1992 yılında kurulan otelimiz kuruluş tarihinden bugüne kadar müşteri odaklı hizmet anlayışı ile 1’i suit olmak üzere 62 odası ile yıl boyunca konuklarına evlerindeki rahat ve huzuru yaşatmayı amaçlamıştır.Şehir merkezinde bulunan tesisimiz konaklama haricinde dinlenebileceğiniz lobisi, leziz yemekleri ile restaurantı ve şirket seminerleri ve organizasyonlar için toplantı salonu ile hizmetinizdedir.
Yunusemre C. 87 Eskişehir (merkez) / Eskişehir
(0222) 232 45 45
www.atiskanotel.com.tr

Soyiç Otel *** Yıldız
Türkiye’nin en önemli kavşak noktalarından biri, bir sanayi ve kültür şehri olan Eskişehir’de, şehir merkezinde olup, alışveriş merkezleri, kaplıcalar ve resmi kuruluşlara yürüyerek 5 dakikalık mesafededir.Soyiç Otel Restaurant, otelde kalan veya dışarıdan gelen münferit ve grup misafirlerinin öğle ve akşam yemek ihtiyaçlarına set menu ve a’la carte menu ile cevap vermektedir.
Yunusemre Cad. No: 95 26120 / Eskişehir
(0222) 230 71 90 (pbx)
www.soyichotel.com

Yimpaş Otel *** Yıldız
Yimpaş Otel Eskişehir çağdaş otelcilik anlayışının gereklerini müşterilerine sunmakla gurur duymakta.Otobüs terminaline 5 dk, havaalanına 15 dk, özel aracınızı otoparkta güvenle bırakıp merkezde 4 yıldızlı otel konforunu yaşabilirsiniz.
Sivrihisar caddesi no 155 / Eskişehir
(0222) 220 35 75
www.yimpasotel.net

Gürgenci Apart Otel
2003 yılının haziran ayında ilk konuklarını ağırlamaya başlayan Gürgenci Apart Otel, Eskişehir�in merkezinde, alışveriş, eğlence ve ticaret merkezlerinin kesiştiği noktada yer alıyor. Otogar ve tren istasyonuna sadece 1 km, Organize Sanayi Bölgesine 7 km mesafe de yer alan Gürgenci Apart Otel konumu itibariyle her yere yakın… Kentin son derece dinamik bir yapı arz eden sosyal, kültürel ve ekonomik yaşamında şehir merkezinde olmanın avantajlarını yaşamak isteyenler, Gürgenci Apart Otel�i tercih ediyorlar.
Muttalip Cad.No:2 / Eskişehir
(0222) 230 43 43
www.gurgenci.com

Grand Namlı Otel
Beş yıldızlı hizmet anlayışıyla hizmet vermeyi bir prensip olarak benimseyen tesisisimiz Eskişehir�de hizmet vermeye başlamıştır.Üstün kalitede hizmet sunan Grand Namlı Otel�de herşey en ince ayrıntısına kadar sizler için düşünüldü.
Eskibağlar Mah.Universite Cad. no:14 / ESKİŞEHİR
(0222) 322 15 15
www.namliotel.com.trBenzer Yazılar

Yorum Ekle