Hakkında

Nedir: biriyilik.com,  genel anlamda bilgi paylaşım ve popüler kültür haber sitesidir.

Amaç: Teknolojinin çok hızlı şekilde geliştiği günümüzde iletişim ve haberleşmenin önemi giderek artmakta ve bunun içinde paylaşım platformlarına gerek duyulmaktadır. Bilgi pek çok değişik alanda o kadar çok fazladır ki insanların günlük yaşamda bile kullandıkları bilgi oranı eskiye göre oldukça artmış durumdadır. Bu gereksinimleri gidermek, bilgiye duyulan ihtiyaç, amacı ile kurulmuştur. Elbette ki bilgi gereksinimi çok değişkendir ve biliyoruz ki bilginin ne olduğu ve hangisinin nerede kullanılacağına insanlar karar verecektir. Bu nedenden dolayı bu sitede değişik alanlarda değişik bilgi alanları ile ilgili yazı bulmanız mümkündür.

Üyelik: İsteyen herkes üye olabilir ve yazı yayınlayabilir. Sadece ilk yazılar denetimden geçer diğer yazılar denetlenmez. Yazılara yorum yapmak için üye olmaya gerek yoktur. Ancak üyeler çok daha rahat yorum yapabilirler. Site kullanıcı ip adreslerini kayıt etmektedir. Kötü davranışlarını sürdürenler uzaklaştırılır.

Kullanıcılara: Site kullanıcıları istedikleri amaçta yazı yazabilirler, yazı sayfasındaki kategorilerden seçecekleri bir ya da iki kategori içine yazılarını kolaylıkla gönderebilirler. Kategoriler sabit değildir, istenilen alanda yazmak isteyen kullanıcılar için kategoriler açılacaktır. Kullanıcılar yazılarına kendi isimlerini ekleyebilirler. Birbirleri ile iletişime geçebilirler. Sitemiz bir dosya paylaşım sitesi değildir. O yüzden dosya yüklemesine izin verilmemektedir.

Yazılan yazılar yazan yazarın sorumluluğundadır. biriyilik.com sadece yayıncıdır. Telif hakkı olan dökümanlar yayınlamayın. biriyilik.com adresi bu sorunluluğu alamaz.

Teknik Bilgiler: Teknik olarak sitemiz bir blog sitesidir. Günümüz internet sayfalarının alışılan görüntüsüne yakın bir görüntü ve kullanım oluşturulmaya çalışılmıştır. Yazı yazma sayfası ve profil sayfalarında kullanıcılar gerekli açıklamaları takip ederek kullanabilirler. Sorunla karşılaşıldığında iletişim sayfasını kullanarak sorunlarını, istek veya düşüncelerini iletebilirler. Site içinde kullanılan reklamlar sitenin barınma ve teknik hizmetlerinin karşılabilmesi için kullanılmaktadır.

Sonuç olarak hiç bir site olduğu gibi kalmayacaktır. Biz de sürekli olarak değişim ve yenilik içinde olacağız.

Saygılarımızla
biriyilik.com

3 thoughts on “Hakkında

  1. Hanife Esra Şen

    endüstriyel elektronik bölümünden mezun olan bayanların iş bulma olasılığı nedir?

Yorum Ekle