LC WAİKİKİ YENİ SEZON 2009 -2010 MODELLERİ

LC Waikiki Cocuk Modelleri Yeni Sezon LC Vaikiki Cocuk cesitleri
LCW Kot elbise modeli ve uzun kollu kazak modeli

LC Waikiki moda son bahar kış

lcw ürünleri olarak bebeklere zengin bir kreasyon ve çeşit sunmaktadır. Gerçekten şunu belirteyimki lc wakiki çocuk giyimde oldukca iyi ben bir genç olarak kardeşimi hep kıskanıyorum çünkü annem ve babam hep lc vaikiki den kardeşimi giyindiriyorlar. Ankarada lc waikiki satan mağzaların en büyüğü kızılayda bilginiz varmı bilmiyorum ama 2009 lcw bayan giyim modasında bir önçü diyebilirim. lc waikiki bayan ve genç kız ve Genç erkeklere caket ve kazakta o kadar çok çeşit sunuyorki ben bile lc vaıkıkı mağzasına girdiğimde şaşırdım kaldım. Çocuk lcw 2009 bahar kolleksiyonu veyaz kolleksiyonunda farklıbir tarz sergilemiş açık renklerin hakim olduğu bu yeni çıkan kreasyonda bol bol sarı beyaz ve penbe renkli elbiseler ve takımlar sunmuşlar. lc waikiki 2009 bahar şitlerini istanbul mağzasında ve izmir lc wakıkı mağzalarında farklı uçuk ve değişik modelleri bulabilirsiniz. LCW ürünlerinin fiyatları ise piyasadaki diger ürünlere göre fiyat çok çok ucuz dur. En çok satan çocuk takımları ve en çok satan bebek tşörtlerini bu mağzalarda bulabilirsiniz.

LC Waikiki moda son bahar kış
LC Waikiki sonbahara renk katacak koleksiyonları ile yeni mevsime merhaba diyor. “Şehirde Sonbahar Keyfi” teması ile gerçekleştirdiği Sonbahar Kış 2007-2008 sezonu fotoğraf çekimlerinde ünlü modeller Diana Kovalchuk, David Miller, Andrew Bruton ve Julia Carstea ile çalışan LC Waikiki, yeni koleksiyonu ile yaz bitse de doğanın tüm renkleri ve canlılığıyla içinizi ısıtmaya devam ediyor.
LCW yeni sezon ürünlerini sundu

Lcw logo LCW yeni Sezon Çocuk

Uzun ve titiz bir araştırma sonucu seçilen ünlü modeller, LCWaikiki’nin Beykoz Konakları’nda gerçekleşen yeni sezon çekimleriyle markanın yeni yüzleri oldular. Keyifli bir ortamda yapılan çekimlerde kıyafetlerin ve modellerin sıcaklığı fotoğrafçı Gökhan Ertem’in objektifine yansıdı.

Sonbahar- Kış 2007-2008 çekimlerinde dünyaca ünlü modellerle çalışan LC Waikiki sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor…

Elite Model 96’da 14 yaşında kazandığı birincilikten bu yana Gant, H&M, Calzedonia gibi büyük markalar ile çalışan 25 yaşındaki Ukraynalı Diana Kovulcuk, moda dünyasının en çok aranan ve en çok kazanan modellerinden biri.

LC Waikiki çekimlerinde markanın genç, modern ve çalışan anne imajını temsil eden Diana’ya Güney Afrika asıllı Amerikalı ünlü model David Miller eşlik etti. Gucci, Versace, Gap, Lacoste, Tommy Hilfiger ve Tiffany&Co gibi pek çok marka ile çalışan 29 yaşındaki David Miller da dünyanın en iyi modelleri sıralamasında her zaman ilk sıralarda yer alan modellerden.

Andrew Bruton da tıpkı David Miller gibi Versace’den Armani’ye pek çok başarılı marka ile çalışmış bir model.

Mango ve Killah Babe gibi markaların kampanyalarında yer alan, çekimlerin en genç yüzü 19 yaşındaki Romanyalı Julia Carstea , Andrew Bruton ile LC Waikiki’nin genç imajını başarıyla canlandırdılar.

lcw yeni sezon ürünler

LC Waikiki yeni sezonBenzer Yazılar

Yorum Ekle