Yardım

Sizde elinizdeki kaynakları ya da her hangi bir bilgiyi paylaşmak istediniz ve yazmak istiyorsunuz. Bunu aşağıdaki resim ve açıklamarı okuyarak rahatlıkla yapabilirsiniz.

İlk olarak üye olmanız gerekmekte ve yazma yetkisine sahip olmanız gerekmekte. Bakınız: Resim 1

Resim 1.

bir-yardim01

Üyelik formunu doldurunuz. Bakınız: Resim 2.

Resim 2.

bir-yardim02

Sisteme giriş yapmanız gerekirse Resim 3’te ki üye giriş kısmını kullanınız. Bakınız: Resim 3

Resim 3.

bir-yardim04

Bu işlemler tamamlandıktan sonra yazmaya başlaya bilirsiniz.Bakınız: Resim 4.

Resim 4.

bir-yardim03

Mail yazmak gibi kolay bir iş. Sadece resimdeki adımları ve açıklamaları takip etmeniz yeterli. Bakınız: Resim 4. ve Resim 5.

Resim 4.

Resim 5.

Önemli Not: Başka bir siteden alıntı yapmak istediniz. Kopyaladınız, yazınıza yapıştırmak istediğiniz varsayalım. Böyle bir yapıştırma işlemini sadece HTML modunda yapılmalıdır.  Özensizce yapılmış bu gibi işlemler ilkönce uyarılır, yönetim tarafından düzeltilir. Tekrar ederse yazılar silinir!

Hepsi bu kadar. Sizde istediğinizi yazabilirsiniz. Sadece ilk yazılar ve yorumlar denetimden geçer diğerleri denetlenmeden yayınlanır. Eğer kötü amaçlı kullanımlar ve yayınlar olursa, sistem otomatik olarak ip adreslerini kayıt eder ve bu üyeler süresiz uzaklaştırılır.

5 thoughts on “Yardım

 1. admin

  mecidiyeköy otobüs duraklarının, ya da hafta sonu profile cevahir falan oralarda bir gün sabahtan akşama kadar bekle, kesin görürsün

 2. love

  mrb arkadaşlar biliyorum zor bir ihtimal ama mecidiyeköy veya çevresinde herhangi bi yurtta kalan ve sadece bir kez gördüğüm kızı nasıl bulabilirim bana yardımcı olurmusunuz lütfen

 3. admin

  Yardım ile ilgili konuları sormak istediğiniz konunun altına yazarsanız seviriz.
  Teşekkürler :)

 4. admin

  merhaba, bu araç tasarım tanıtımı için yayınlandı. Satmak amacı ile koyulmadı. Bu araç internet sitesi
  http://www.manuelsaez.com/work
  footrest, ayak dinlendirme adında bir araç.
  internet sitelerinden iletişime geçebilirsiniz, yabancı dil sorununuz varsa biz yardımcı olmabiliriz. bize bir şey ödemenize gerek yok :)
  iyi günler

Yorum Ekle