Telif Hakları

biriyilik.com internet sitesi sosyal paylaşım platformu olarak 2008 yılında bu yana yayın hayatını sürdürmektedir. Bu internet sitesinde yazılan her bir yazı sadece yazan üyenin sorumluğu altındadır. Eğer yazı içeriklerindeki toplumsal insani etik normlara aykırıık varsa içerik silinir ve yayınlayan üye/ler uyarılır. Devaman eden uygunsuz içerik yayınyan üyenin üyeliği iptal edilir.

biriyilik.com adresinde yazılan yazılardan yazının yazarı sorumludur. biriyilik.com adresi yazılardan sorumlu değildir. Telif hakları olan içerikler yayınlanmışsa, site yöneticileri bu yazıları siler. biriyilik.com adresi bu sorumluluğu reddeder.

biriyilik.com adresi temel alarak bilgi paylaşım sitesi ve sosyal paylaşım platformu olduğu için diğer sitelerden yazı, video ya da sesli kaynaklar alabilir. Bu yazılarda kaynak belirtir.

Yazılı içerikte ise yapılan alıntılar genellikle belirli bir kaynağa atıf niteliğinde olan alıntılar veya kurum ve kuruluşların haber bültenleridir.

Bütün bu istisnaların haricindeki üretilmiş çalışmalar biriyilik.com’a ve üyelerine aittir.

biriyilik.com tarafından üretilmiş olan tüm yazılı, görsel ve etkileşimli çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle ve ticarî olarak kullanılmadıkları sürece kopyalanabilir, dağıtılabilir ve saklanabilir.