Antalya Otelleri İletişim Bilgileri

Antalya’da bulunan bazı otellerin iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Grand Kayalar Otel

 Grand Kayalar Otel Grand Kayalar Otel 50 toplam oda, 120 toplam yatak kapasitelidir.Otel şehir manzaralıdır.

Oda Özellikleri:odalarda telefon,müzik yayını, minibar, televizyon, uydu bağlantılı televizyon, merkezi klima, küvet, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Genel Özellikler: Grand Kayalar Otel merkezi klima, 24 saat oda servisi, jeneratör , doktor veya hemşire, ücretsiz park, sağlık kabini, evcil hayvan bulundurabilme gibi olanaklar sunmaktadır.

Yeme & İçme: Yarım pansiyon konsepti ile çalışan otelde teras bar, 2 açık büfe restaurant bulunmaktadır…

Toplantı & Kongre Salonu: Grand Kayalar Otel’de 1 toplantı odası bulunmaktadır

Konum: Grand Kayalar Otel Antalya Havaalanına 10 km uzaklıktadır.Otel şehir merkezindedir.

Güney Brabant Otel

Güney Brabant OtelGüney Brabant Otel Özellikleri 30 oda ve toplam 70 yatak kapasitesindedir. Güney Brabant Otel Oda Özellikleri; Tüm odalarda balkon, telefon, minibar, split klima, duş, halı, ayna ve wc mevcuttur. YEME&İÇME: Güney Brabant Otel’de; Açık – kapalı restorant, pool bar ve lobby bar bulunmaktadır. 15 kişiden sonra açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği, talebe göre ara yemek ve meze olanaklarından faydalanabilirsiniz. SERVİS&HİZMETLER: Güney Brabant Otel’de; 24 saat ücretli Oda servisi, belboy, resepsiyonda ücretli emanet kasa, gazete, Lara plajlarına ücretsiz servis, ücretli çamaşır yıkama ve ütüleme, ücretli tarnsfer hizmet olanakları bulunmaktadır. SPOR&AKTİVİTELER: Açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, masa tenisi, santranç, araba ve bisiklet kiralama, su sporları, kamelyalar ve botanik bahçe Güney Brabant Otel’de bulunmaktadır. KONUM: Antalya Otel Güney Brabant Konum olarak şehir merkezine 5 km, havaalanına ve fuar alanına 7 km mesafede bulunmaktadır.

Adres : / Guney Brabant / Antalya

Otel Green Tigris

Otel Green TigrisOtel Green Tigris 38 toplam oda, 76 toplam yatak kapasitelidir. Otel şehiri gören bir manzaraya sahiptir.

Oda Özellikleri:Odalarda telfon, müzik yayını, balkon, minibar, televizyon, uydu bağlantılı televizyon, split klima, duş, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Genel Özellikler: Otel Green Tigris split klima, bahçe, internet, resepsiyonda kasa, doktor veya hemşire, ücretsiz park gibi olanaklar sunmaktadır.

Spor & Eğlence:Otelde masaj yaptırabilirsiniz.

Yeme & İçme: Yarım pansiyon konsepti ile çalışan otelde oda kahvaltısı,kahvaltı salonu, lobby bar, 1 a la carte restaurant, 1 açık büfe restaurant bulunmaktadır.

Toplantı & Kongre Salonu: Otel Green Tigris’de 60 maksimum kapasiteli 1 toplantı odası bulunmaktadır. Oda tepegöz, beyaz tahta, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, televizyon, faks ile donatılmıştır.

Konum: Otel Green Tigris denize 800 m,. Antalya Havaalanına 10 km uzaklıktadır.

Bir İyilik

Dünyayı daha iyi yapmayan insan insan değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir