Bilinç Altınızı Kontrol Altına Alın

Bilinç altınızla aranız nasıl?

Son yıllarda sonbahardan itibaren depresyonum tetiklenir, Psikologlar kışa girerken genelde bu eğilimde olan insanlarda depresyonun rahatlıkla açığa çıkabildiğini söylerler. Bu kış da yine depresyonla uğraştım.
Bu sefer ilaçsız tedavi yöntemini netten buldum ve uyguladım. Bilenleriniz vardır. www.hayatimdeğişti .com adındaki sitede bulunan subliminal mp3 leri sürekli dinledim. Bu MP3 ler tamamen bilimsel çalışmalarla üretilmiş, müzik dinlerken düşük seslerle bilincaltınıza telkinler veriyor. Çok çeşitli psikolojik sorunlar için uyarlanmış telkin içerikli mp3 ler var. Yalnız hatırlatmak isterimki günde enaz 5 saat olmak üzere 10-15 gün dinlemeniz gerekiyor
Ülkemiz için yeni ve çokca da tanınmayan bir uygulama ancak gelişmiş ülkelerde çokca yaygın.
Neredeyse yakında insanlar olmak istediği kişilik yapısına ulaşabilecekler. Bilindiği gibi insanın yapısı ve varlığı bilinçaltında gizli o yapı nasılsa ? İşte insan öyle oluyor.
Ben bunu denedim ve çok olumlu buldum,siz dostlara da tavsiye ediyorum. Geniş bilgiyi ve bahsettiğim subliminal mp3 leri www.hayatimdegisti.com dan bulabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Mustafa Aydın (yazı sahibi)

Bir İyilik

Dünyayı daha iyi yapmayan insan insan değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir